Kouzelné věty slavných hvězd

24. 01. 2009 | † 15. 08. 2013 | kód autora: Ap9

                                         STAR

 1.Orlando BloomOrlando BloomJeho motto:Carpe Diem-Užívej dne!

Orlando si po orli Legolase v Pánovi prstenů uvědomil,že život má moc velkou cenu na to,abychom se mohli zabývat drobnostmi.Je potřeba těšit se z každé minuty,

kterou prožijeme,protože nikdo neví,co nás čeká zítra.Každý den bychom si měli plnit svoje sny a projevovat city těm.které máme rádi.

 

 

2.Hillary Duff Hillary DuffJejí motto:Co mě nezabije, to mě posílí!

Tahle dívka, která vypadá jako Popelka,si v životě už prožila dost:dvě autonehody,rozvod rodičů,rozchod se svou velkou láskou... .Ale ona stále bojuje,ničemu se nepoddává a nepropádá depresím.To všechno hlavně díky vnitřnímu přesvědčení, že těžké chvíle člověka posilují a učí klidu.A klid,podle Hillary,dodává vnitřní sílu.

 

3.Chad Michael MurrayChad Michael MurrayJeho motto:Spoléhéj sám na sebe

Chad má spoustu přátel,ale odjakživa vyznává zásádu,že jestli chce člověk něčeho dosáhnout,nemůže se spoléhat na někoho cizího,musí se do práce pustit sám.Rady druhých můžou sice pomoct, ael  důležitá je  vlastní píle a vytrvalost.V Chadově případě to platí na sto procent.Nemá manažera,stará se o sebe sám a přesto je úspěšný.Důležíté je pořád se učit a nebát se nových věcí.

 

4.OlsenkyOlsenkyJejich motto:Smích je nejlepší lékař

 

Hvězdy  shodně trvdí,že svoji životní filosofii postavily na smíchu-nejen na tom,který je vidět na tváři,ale i na tom ukrytém v srdci.Dvojčata prohlašují,že každý člověk v sobě nosí energii hlasitého srdečného smíchu.Takový smích je lék,který očiš´tuje organismus.Když jim je špatně nebo smutno a ony se tak nemůžou smát od ucha k uchu,představí si velké slunce s megaúsměvem a rázem je po starostech.

 

 5.Jesse McCartneyJesse McCartneyJeho motto:Ze svých chyb udělám svoje přednosti

 

Jesse patrří ke š´tastlivcům. kteří svoji největší vadu dokázali změnit v hlavní  přednost.Byl tak málomluvný,že neměl skoro žádne přátelé.On ale místo aby začal víc mluvit,pustil se rovnou do zpívání.Tím způsobem se Jess naučil bojovat se svými slabostmi a zjistil ,že vědomí si vlastní ceny a dostatečné sebevědomí umožní každému člověku realizovat i ty nejnemožnější plány.Život bez sebezdokonalování je ,podle Jesseho, o hodně nudnější  a daleko míň zajímavý.

                                                                                                                                                                                                                                            


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.